Volvo S80 2.8 T6 Geartronic , Kleurcode 417
Prijs
Op aanvraag
Kenteken
NL
08HGPX
Tellerstand
327.284 KM
Bouwjaar
06 / 2001
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Kleur
Blauw
Hunter Parts
Badweg 36
8401 BL Gorredijk
T: 0654728924
Beschrijving
Automaat defect
Specificaties
| Kenteken | 08HGPX |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 28-06-2001 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 28-06-2001 |
| Tellerstand | 327.284 KM |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2783 cc |
| Vermogen | 200 kW / 272 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.2 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5400 RPM |
| Gewicht | 1599 kg |
| Maximum massa geremd | 1800 kg |
| Gemiddeld verbruik | 11.3 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 16.4 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 8.0 l/100km |
Opties & Accessoires
Comfort
BoordcomputerCruise control
Exterieur
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaarBuitenspiegels in carrosseriekleur
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Dimlichten automatisch
Getint glas
Koplampen in hoogte verstelbaar
Lichtmetalen velgen 16"
Mistlampen voor
Voorruit van gelaagd glas
Interieur
Achterbank in delen neerklapbaarAirco
Armsteun achter
Armsteun voor
Binnenspiegel automatisch dimmend
Buitentemperatuurmeter
Elektrisch rolgordijn voor achterruit
Elektrische ramen voor en achter
Hoofdsteunen anti-whiplash
Hoofdsteunen voor en achter
Lederen interieur
Lederen/stof bekleding
Lendesteun(en) verstelbaar
Skiluik
Stuur leder
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Toerenteller
Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
Anti blokkeer systeemAnti doorslip regeling
Bestuurdersairbag
Elektronisch stabiliteits programma
Elektronische remkrachtverdeling
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Lichtmetalen velgen en brede banden
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor
Veiligheid
Alarm klasse 1(startblokkering)Derde remlicht
Gordelspanners
Side impact protection system

