Volvo V70 2.5 V-Line , Kleurcode 417
Prijs
Op aanvraag
Kenteken
NL
RLXR98
Tellerstand
546.231 KM
Bouwjaar
04 / 1997
Brandstof
LPG G3 / Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Kleur
Blauw
Hunter Parts
Badweg 36
8401 BL Gorredijk
T: 0654728924
Beschrijving
Specificaties
| Kenteken | RLXR98 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 10-04-1997 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 10-04-1997 |
| Tellerstand | 546.231 KM |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | LPG G3 / Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 cc |
| Vermogen | 106 kW / 144 PK |
| Gewicht | 1505 kg |
| Maximum massa geremd | 1600 kg |
| Gemiddeld verbruik | 10 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 13.4 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 8.0 l/100km |
Opties & Accessoires
Exterieur
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaarBuitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels in carrosseriekleur
Buitenspiegels verwarmbaar
Bumpers in carrosseriekleur
Centrale vergrendeling
Dakrails
Dimlichten automatisch
Getint glas
Koplampen in hoogte verstelbaar
Niveauregeling automatisch
Interieur
Achterbank in delen neerklapbaarArmsteun achter
Armsteun voor
Bagagedek
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Buitentemperatuurmeter
Elektrische ramen achter
Elektrische ramen voor
Elektrische ramen voor en achter
Lendesteun(en) verstelbaar
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Skiluik
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Verstelbare stuurkolom
Overige
Anti blokkeer systeemBestuurdersairbag
Zij airbag(s) voor
Veiligheid
Alarm klasse 1(startblokkering)Derde remlicht
Side impact protection system

