Volvo V70 2.4D Edition , Kleurcode 019
Prijs
Op aanvraag
Kenteken
NL
70TXHN
Tellerstand
433.754 KM
Bouwjaar
02 / 2007
Brandstof
Diesel
Transmissie
Handgeschakeld
Kleur
Zwart
Hunter Parts
Badweg 36
8401 BL Gorredijk
T: 0654728924
Beschrijving
Specificaties
| Kenteken | 70TXHN |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 26-02-2007 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 26-02-2007 |
| Tellerstand | 433.754 KM |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 cc |
| Vermogen | 120 kW / 163 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.8 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 4000 RPM |
| Gewicht | 1535 kg |
| Maximum massa geremd | 1800 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.8 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 9.0 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 5.5 l/100km |
Opties & Accessoires
Comfort
BoordcomputerCruise control
Exterieur
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaarCentrale vergrendeling met afstandsbediening
Dimlichten automatisch
Lichtmetalen velgen 16"
Mistlampen voor
Infotainment
Audioinstallatie met cd-spelerInterieur
Achterbank in delen neerklapbaarAluminium interieur afwerking
Bagagedek
Binnenspiegel automatisch dimmend
Electronic climate control
Elektrische ramen voor en achter
Hoofdsteunen anti-whiplash
Hoofdsteunen voor en achter
Lederen/stof bekleding
Stuur leder
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Overige
Anti blokkeer systeemAnti doorslip regeling
Bestuurdersairbag
Elektronisch stabiliteits programma
Elektronische remkrachtverdeling
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor

