Volvo V70 2.5 D Luxury-Line , Kleurcode 421
Prijs
Op aanvraag
Kenteken
NL
ZDDT29
Tellerstand
620.466 KM
Bouwjaar
04 / 1999
Brandstof
Diesel
Transmissie
Automaat
Kleur
Groen
Hunter Parts
Badweg 36
8401 BL Gorredijk
T: 0654728924
Beschrijving
Specificaties
| Kenteken | ZDDT29 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 09-04-1999 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 09-04-1999 |
| Tellerstand | 620.466 KM |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Groen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2460 cc |
| Vermogen | 103 kW / 140 PK |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.0 seconden |
| Gewicht | 1537 kg |
| Maximum massa geremd | 1600 kg |
| Gemiddeld verbruik | 7.3 l/100km |
Opties & Accessoires
Comfort
BoordcomputerExterieur
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaarBuitenspiegels in carrosseriekleur
Centrale vergrendeling
Getint glas
Interieur
Achterbank in delen neerklapbaarAchterbank verwarmd
Armsteun achter
Armsteun voor
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Buitentemperatuurmeter
Electronic climate control
Elektrische ramen voor en achter
Lendesteun(en) verstelbaar
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Voorstoelen verwarmd
Overige
Anti blokkeer systeemBestuurdersairbag
Zij airbag(s) voor

