Volvo XC90 2.9 T6 Kinetic , Kleurcode 452
Prijs
Op aanvraag
Kenteken
NL
49NDR4
Tellerstand
182.306 KM
Bouwjaar
12 / 2004
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Kleur
Zwart
Hunter Parts
Badweg 36
8401 BL Gorredijk
T: 0654728924
Beschrijving
Motorschade ,
Specificaties
| Kenteken | 49NDR4 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 10-08-2010 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 15-12-2004 |
| Tellerstand | 182.306 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2922 cc |
| Vermogen | 200 kW / 272 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.3 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5100 RPM |
| Gewicht | 2100 kg |
| Maximum massa geremd | 2250 kg |
| Gemiddeld verbruik | 12.7 l/100km |
Opties & Accessoires
Comfort
BoordcomputerCruise control
Exterieur
AchterspoilerBuitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Dakrails
Dimlichten automatisch
Getint glas
Lichtmetalen velgen 17"
Mistlampen voor
Niveauregeling automatisch
Roofrack
Infotainment
Audioinstallatie met cd-spelerRadio cd speler
Stuur multifunctioneel
Interieur
Achterbank in delen neerklapbaarArmsteun voor
Binnenspiegel automatisch dimmend
Electronic climate control
Elektrische ramen voor en achter
Hoofdsteunen voor en achter
Lederen versnellingspook
Lendesteun(en) verstelbaar
Stuur leder
Stuurbekrachtiging
Verstelbare stuurkolom
Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
Anti blokkeer systeemAnti doorslip regeling
Bestuurdersairbag
Brake assist system
Elektronisch stabiliteits programma
Elektronische remkrachtverdeling
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor

