Volvo S80 2.4 D5 Dynamic , Kleurcode 449
Prijs
Op aanvraag
Kenteken
NL
68JBGV
Tellerstand
Bouwjaar
01 / 2002
Brandstof
Diesel
Transmissie
Automaat
Kleur
Groen
Hunter Parts
Badweg 36
8401 BL Gorredijk
T: 0654728924
Beschrijving
Specificaties
| Kenteken | 68JBGV |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 29-01-2002 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 29-01-2002 |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Groen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 cc |
| Vermogen | 120 kW / 163 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.8 seconden |
| Gewicht | 1562 kg |
| Maximum massa geremd | 1800 kg |
| Gemiddeld verbruik | 7.7 l/100km |
Opties & Accessoires
Comfort
BoordcomputerCruise control
Regensensor
Exterieur
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaarBuitenspiegels in carrosseriekleur
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Getint glas
Koplampreiniging
Lichtmetalen velgen 17"
Mistlampen voor
Niveauregeling automatisch
Verlaagde carrosserie
Interieur
Achterbank in delen neerklapbaarAluminium interieur afwerking
Armsteun achter
Armsteun voor
Binnenspiegel automatisch dimmend
Electronic climate control
Elektrische ramen voor en achter
Hoofdsteunen anti-whiplash
Lederen bekleding
Lendesteun(en) verstelbaar
Skiluik
Stuur leder
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Velours bekleding
Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Voorstoelen verwarmd
Overige
Anti blokkeer systeemAnti doorslip regeling
Bestuurdersairbag
Elektronisch stabiliteits programma
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Zij airbag(s) voor
Veiligheid
Alarm klasse 1(startblokkering)Elektronische remkrachtverdeling

