Volvo S40 2.0 D3 R-Design Pro Edition Kleurcode 452
Prijs
Op aanvraag
Kenteken
NL
TH561Z
Tellerstand
301.083 KM
Bouwjaar
12 / 2011
Brandstof
Diesel
Transmissie
Handgeschakeld
Kleur
Zwart
Hunter Parts
Badweg 36
8401 BL Gorredijk
T: 0654728924
Beschrijving
Specificaties
| Kenteken | TH561Z |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 02-01-2019 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 29-12-2011 |
| Tellerstand | 301.083 KM |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Vermogen | 110 kW / 149 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.5 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 3500 RPM |
| Gewicht | 1400 kg |
| Maximum massa geremd | 1500 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.1 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 7.0 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 4.0 l/100km |
Opties & Accessoires
Comfort
BoordcomputerCruise control
Regensensor
Exterieur
AchterspoilerBuitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Dimlichten automatisch
Led dagrijverlichting
Lichtmetalen velgen 17"
Parkeersensor achter
Side-skirts
Verlaagde carrosserie
Voorspoiler
Infotainment
Audioinstallatie met cd-spelerNavigatiesysteem full map + hard disk
Stuur multifunctioneel
Interieur
Achterbank in delen neerklapbaarAluminium interieur afwerking
Armsteun achter
Armsteun voor
Binnenspiegel automatisch dimmend
Buitentemperatuurmeter
Electronic climate control
Elektrische ramen voor en achter
Hoofdsteunen anti-whiplash
Lederen bekleding
Lederen versnellingspook
Lendesteun(en) verstelbaar
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Sportstuur
Stuur leder
Overige
Anti blokkeer systeemAnti doorslip regeling
Bestuurdersairbag
Bluetooth
Elektronisch stabiliteits programma
Elektronische remkrachtverdeling
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Passagiersairbag
R-design exterieur
Zij airbag(s) voor

