Volvo V60 2.0T kleurcode 452
Prijs
Op aanvraag
Kenteken
NL
94NXR8
Tellerstand
271.634 KM 
Bouwjaar
01 / 2011
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Kleur
Zwart
Hunter Parts
Badweg 36
8401 BL Gorredijk
T: 0654728924
Beschrijving
Specificaties
| Kenteken | 94NXR8 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 18-01-2011 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 18-01-2011 |
| APK vervaldatum | 06-05-2027 |
| Tellerstand | 271.634 KM |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Vermogen | 149 kW / 202 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.4 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Gewicht | 1502 kg |
| Maximum massa geremd | 1800 kg |
| Gemiddeld verbruik | 8.3 l/100km |
Opties & Accessoires
Comfort
BoordcomputerExterieur
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaarCentrale vergrendeling met afstandsbediening
Led dagrijverlichting
Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Infotainment
Multimedia-voorbereidingRadio-cd/mp3 speler
Interieur
Achterbank in delen neerklapbaarAirco automatisch
Armsteun voor
Bagage-scheidingsnet
Bagagedek
Elektrische ramen voor en achter
Hoofdsteunen anti-whiplash
Lendesteun(en) verstelbaar
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
Achteropkomend verkeer waarschuwingAnti blokkeer systeem
Anti doorslip regeling
Autonomous emergency braking
Bestuurdersairbag
Bots herkenning en activatie
Brake assist system
Elektronisch stabiliteits programma
Elektronische remkrachtverdeling
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor

